ל"ג בעומר שמח: ואמרתם כה לח"י - ח"י שקלים לחודש הראשון בעולם הילדים >>>

סרטים

מתח, צחוק או דרמה? לבחירתכם, הצגות וסרטים מלאים לצפייה חופשית - שעות של חוויה מרתקת וחינוכית

סרטים לילדים דתיים

סביר להניח שגם הילדים שלכם מבלים שעות רבות מול מסך המחשב אז לפחות כדאי שיצפו בסרטים חינוכיים ומעניינים. סרטים לילדים ניתן למצוא בכל רחבי הרשת אולם באתר עולם הילדים מבית הידברות תוכלו למצוא מגוון רחב של סרטים לילדים עם היבטים חינוכיים, ערכיים, סרטי יהודיים ועוד. עולם הילדים דואג להציג לילדים שלכם תכנים מפוקחים, מוקפדים, ללא תכנים בעייתיים, ללא תכנים אלימים וכד'. כל זאת כדי לאפשר לכם להיות רגועים לגבי התכנים שהילדים שלכם נחשפים אליהם.

אלפי שעות של סרטים לילדים דתיים:

באתר תוכלו למצוא מעל 1,000 תכנים ווידיאו ואינספור סרטים לילדים. החל ממחזות זמר והצגות, דרך סרטים על בעלי חיים, סרטים מצוירים, סרטים על חגי ומועדי ישראל ועוד. כעת לא צריך לדאוג שהילדים ייחשפו לתכנים פוליטיים, אלימים ותכנים שעשויים לפגוע בהתפתחות שלהם.

אתר סרטים לילדים – האם התכנים משלבים קושי?

אחת הבעיות בצפייה בסרטים לילדים היא שאנו לא רוצים שהילדים ייחשפו לקשיים או תכנים קשים לצפייה. כבר בסרטי הילדים המצוירים אנו רואים לא מעט סיטואציות שונות במהלך הסרטים שעשויות להיות לא נעימות לצפייה עבור ילדים וכבר מגיל קטן אנו נותנים להם להתמודד עם הסיטואציות האלה. כילדים הם מתחברים לדמויות בסרטים מהר יותר, ולכן חיים את הדמויות והחיים שלהן בסרט ואז כאשר משהו לא נעים קורה לדמות הראשית, הרי שבמהלך הסרט הילד ירגיש לא נעים ואולי אפילו ירצה להפסיק לצפות בסרט.

גם בסרטים המצויים באתר עולם הילדים יש לעתים קשיים וסיטואציות לא נעימות שהדמויות חוות, זאת כדי ללמד ולהכשיר את הילדים לסיטואציות שונות בחיים ודווקא לאפשר להם ללמוד שאלה קיימות, אין להתחבא מהן אבל שאנו חזקים בני אדם, אנו אנשים מאמינים וכמובן שיש בנו את הכוחות להתגבר.

היכנסו כעת לאתר עולם הילדים של הידברות, גלו עולם חדש של סרטים וסדרות שתוכלו להראות לילדים שלכם בראש שקט.

סרטי ילדים

הורים רבים התלוננו לחברות הפקה של סרטים מצוירים שכן לעתים הם דואגים לחשוף את הילדים לתכנים קשים מאוד לצפייה כבר מגיל קטן, ולכן כדאי יהיה להגביל את הסרטים לגילאים מסוימים, מעט בוגרים יותר וכך עשו חברות הסרטים המצוירים. מכאן אנו למדים את החשיבות של התכנים הנחשפים בסרטים, אותם רואים הילדים שלנו וכיצד היא משפיע עליהם נפשית וגופנית. סרטי ילדים רבים ואטרקטיביים תוכלו למצוא באתר עולם הילדים, כאשר מדובר בסרטים מפוקחים, עם תכנים איכותיים, טובים, בעלי מסר חינוכי בדרך כלל או סרטים מהנים להעברת הזמן בפנאי ובכיף.

היתרונות של סרטי ילדים באתר עולם הילדים:
ללא תכנים אלימים ובעייתיים – חשיפת הילדים רק לתכנים טובים, לעתים גם סיטואציות לא נעימות מהחיים אולם לא משהו שהם לא אמורים לדעת להתמודד אתו או ללמוד להתמודד אתו כבר מגיל צעיר. כמובן לא משהו שייקח אותם למקומות אפלים בחיים כמו סרטים המשלבים יריות, אלימות, סמים ועוד.
מגוון – באתר עולם הילדים יש עשרות סרטים מלהיבים ועוד מאות סרטונים ופרקים של סדרות מעשירות ומגוונות בנושאים שונים.
לומדים בכיף – חלק מהסרטים כוללים גם תכנים מלמדים ומעשירים כך שהילדים שלכם יוכלו לפתח את הידע שלהם במגוון תחומים תוך כדי צפייה והנאה.
הכול במקום אחד – אין צורך לחפש בין ערוצים שונים או אתרים שונים. נכנסים לקטגוריית הסרטים באתר ובוחרים לילד את הסרט הבא שיכול לעניין אותו.
 

עולם שלם של סרטים לצפייה ישירה לילדים:
באתר ערוץ הילדים תוכלו לאפשר לילדים שלכם ליהנות ממגוון עצום של סרטים וסדרות לצפייה ישירה מכל הסוגים והסגנונות, המגוון והעניין. החל מסרטים מצוירים, דרך הצגות מוקלטות, מחזות זמר, סרטים לימודיים, סרטים חינוכיים, סדרות ופארקים שונים, ניסויים מדעיים ועוד.

 

עולם הילדים – כל מה שהילדים שלכם צריכים במקום אחד:
מלבד סרטי ילדים, סדרות ותוכניות מעניינות ניתן למצוא באתר עולם הילדים עוד מגוון רחב של תוכן עשיר ומגוון, כמו למשל: בדיחות, חידות טריוויה, פעילויות יצירה וצביעה, ספרי קומיקס משעשעים ומושקעים, כתבות בנושאי טבע ובעלי חיים ועוד. היכנסו לאתר לפרטים נוספים וצרו עמנו קשר לשאלות או הצעות נוספות שיש לכם עבורנו ונשמח לעמוד לשירותכם!

סרט לילדים לצפייה ישירה

אחד האתגרים הגדולים שניצבים כיום בפני כל הורה לילדים הוא לדאוג להעסיק את הילדים, תוך שמירה מתכנים בלתי הולמים שנמצאים כמעט בכל סרט שיוצא כיום. ככל שעוברות השנים והטכנולוגיה מתפתחת עולה ההכרה בקרב יותר ויותר הורים על ההשפעה העצומה של מה שהילד רואה במרחב הווירטואלי על עיצוב האישיות שלו ועל ההתנהגות שלו לאורך הזמן. אחד הנושאים החשובים המשפיעים על נפשו של הילד הם הסרטים והסדרות בהם הוא צופה, וכל הורה מנסה למשוך את הילדים שלו לצרוך תכנים שנחשבים בעיניו איכותיים יותר. הורים רבים בוחרים באתר עולם הילדים מבית הידברות כמקום שהתכנים שלו יכולים לעניין ולרתק את הילד בלי חשש מצפייה באלימות ושאר תכנים לא ראויים.

 

סרט לילדים לצפייה ישירה – פתרון מעולה אך לא בכל מחיר

לא פעם הורים נתקלים במבוי סתום עם הילדים, מצד אחד ההורים צריכים לעסוק בדברים חשובים ודחופים בענייני הבית או העבודה ורוצים להעסיק את הילדים בצורה טובה, מצד שני החשש התמידי מפני הופעה של תוכן בלתי הולם מרתיעה אותם מלעשות זאת. חשוב לדעת שמחקרים אכן מאששים את החשש מפני השפעה עמוקה של מראות שמתרחשים בסרטים בהם הילדים צופים על התנהגותו של הילד וחשוב מאוד לפקח על התוכן בו הם צופים. הפיתוי לשים לילד סרט לילדים לצפייה ישירה באחד מאתרי הצפייה הרבים הוא אכן גדול אך ההשקעה בסינון תכנים איכותיים היא קריטית במיוחד וחשובה.

 

מה אפשר לעשות כדי שהילד יצפה בתוכן איכותי?

בכדי להגן על הילד מפני תכנים לא ראויים, ישנם מספר שכבות הגנה שהקפדה עליהן תיתן שקט נפשי להורים. הדרך הראשונה היא התקנה של מערכת סינון אתרים על גבי המחשב שלא תאפשר צפייה בתכנים בלתי הולמים. השכבה השנייה היא בדיקה של התכנים שהילדים צורכים, גם אם זה כרוך במעקב מסוים אחריהם, זה שווה כדי למנוע נזקים בעתיד. השכבה האחרונה היא שיחה ודיון עם הילד עצמו ופיתוח מודעות לגבי הסכנות בתכנים השונים בסרטים וברשת.

 

סרטים מצוירים לילדים דתיים – האם ישנו תוכן איכותי לצפייה ברשת?

אתר עולם הילדים מבית הידברות שם לעצמו מטרה לתת מענה לאותם הורים שחוששים לעתיד ילדיהם והחליט להשקיע בעולמות שלמים של תוכן איכותי בכדי לתת אלטרנטיבה עבור הילדים של צפייה בתוכן איכותי, חינוכי ומעשיר. היכנסו עוד היום אל אתר עולם הילדים, רכשו מנוי ותיהנו מתוכן מרתק לילדים ושקט נפשי להורים.

סרטי ילדים מומלצים

נדמה שעולמם של בני הנוער והילדים עבר כבר ממזמן מהמרחב האמיתי למרחב הווירטואלי. בעוד שבני הנוער מתמקדים ברשתות החברתיות, אצל ילדים צעירים יותר מדובר בעיקר בצפייה בסרטים וסדרות המתאימים במיוחד לגילם. לכמעט כל ילד יש את הסדרות בהם הוא צופה באופן תמידי שגורמים לו להיות מרותק במשך שעות רבות אל המסך ולהעביר את הזמן. הורים רבים מחפשים סרטי ילדים מומלצים כדי שהילדים יעבירו את הזמן עם תכנים חיוביים. באתר עולם הילדים מבית הידברות, תוכלו למצוא סרטים מומלצים רבים המכילים תוכן חינוכי המבוקרים על ידי אנשי מקצוע.

 

מהם סרטי ילדים מומלצים?

כדי שסרטי ילדים יהיו מומלצים לצפייה צריכים להיות בהם כמה דברים:

  • סרטים נקיים מדברים שאינם ראויים – לפעמים יש מחשבה שאם מדובר בסרט מצויר אז זה לא נורא שהילד יצפה באלימות. ההנחה הזאת שגויה, אלימות היא תמיד דבר פסול גם כאשר מדובר ביצורים דמיוניים בסרט, הם יכולים ללמד את הילד דברים שלא תרצו שהם ילמדו.
  • תוכן מעשיר – הילדים מבלים שעות רבות בצפייה בסרטים וסדרות, כאשר בסדרה אין שום תוכן ממשי הזמן פשוט עובר ואין בזה שום דבר טוב עבור הילדים. סרטים עם תוכן מעשיר מקנים לילד ידע וגורמים להציל את השעות הרבות ולהפוך אותם ממבוזבזות למועילות.

 

מה החשיבות של צפייה בתוכן איכותי?

הסרטים והסדרות בהם הילדים צופים משפיעים עליהם כנראה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מחקרים מלמדים שלנעשה בסרטים ובסדרות יש השפעה עמוקה על עיצוב דמותו של הילד ולכן חשוב מאוד לבקר ולסנן את החומרים בהם הוא צופה, גם אם לא תמיד מדובר במלאכה פשוטה.

 

סרטים מומלצים במקום אחד

הצפייה של ילדים בסרטים וסדרות היא כבר עבודה מוגמרת. עולם הילדים מבית הידברות שמו לעצמם מטרה להפיק תוכן איכותי של סרטים וסדרות שהילדים יוכלו לצפות בהם, מבלי שיש להורים ממה לחשוש.

סרטים וסדרות לילדים

אחת מן התעשיות המתפתחות ביותר בעשרות השנים האחרונות היא תעשיית הקולנוע והסרטים. בכל רגע יוצא ברחבי העולם עוד כותר או פרק מסדרה ונדמה שהתוכן כיום הפך להיות אין סופי. בין הז'אנרים הגדולים ביותר בתעשייה נמצא עולם התוכן והסרטים לילדים צעירים שמגלגלים מיליארדים בכל שנה בתחרות על ליבו של הילד. ישנה הסכמה רחבה שהתוכן בו צופה הילד משפיע עליו ומעצב בצורה מסוימת את דמותו לעתיד, ולכן להורים חשוב שהילדים יצפו בתוכן איכותי והולם כמו אתר עולם הילדים מבית הידברות כדי שיקבל מסרים חינוכיים במהלך הצפייה.

 

סרטים וסדרות לילדים עם תוכן הולם – יש דבר כזה?

העולם של סרטים וסדרות לילדים הוא עולם עצום שקשה לסקר את כולו, יש כל כך הרבה תוכן ברחבי הרשת שבאמת קשה לשים את היד על החומר היותר חינוכי ואיכותי מתוך כל הסרטים והסדרות עם התוכן הבעייתי. פעמים רבות הורים מוצאים את עצמם מדלגים בסרטים לילדים בכדי לבחון אם התוכן אכן מתאים למסרים החינוכיים אותם הם רוצים להעביר לילדיהם מה שגוזל מהם זמן רב. אמנם, כיום ישנם אתרים ייעודיים המספקים תוכן איכותי וחינוכי ברמה גבוהה וחוסכים את הטרחה להורים.

 

האם הילדים אכן ירצו לצפות בתוכן איכותי?

להורים רבים יש את החשש שהילדים רוצים לצפות דווקא בתכנים עליהם הם שומעים מבני גילם, ולא ירצו לצפות בתוכן אותו ההורים רוצים לשים להם. החשש אכן מוצדק וכדי למנוע אותו חשוב לשים לב לשני דברים, הדבר הראשון הוא הרמה של התוכן אותו אתם מציעים להם. אם תציעו להם תוכן ברמה ומעניין הם יסכימו להמשיך לצפות בו ולא יפזלו לתכנים אחרים. הדבר השני הוא לשבת עם הילדים ולהסביר להם לפי הבנתם את הבעייתיות שיש בתכנים בלתי הולמים כדי להגיע למצב שהילד יכול לפחות להבין למה ההורה מביא לו לראות דווקא את התוכן הזה.

 

איפה אפשר למצוא תוכן איכותי?

נדמה שאכן הקושי להשיג לילדים תוכן איכותי הוא הסיבה העיקרית לייאוש של ההורים מפני בקרה לתכנים של ילדיהם. אתר עולם הילדים מנסה לתת פתרון למצב בכך שהוא מספק תוכן מרתק ומעשיר לילדים, ללא תוכן פסול או בעייתי ומתן דגש על מסרים חינוכיים. רכשו מנוי לעולם הילדים ותוכלו לתת לילדים שלכם את הטוב ביותר!

סרטים לילדים בעברית

אין ספק כי כדי להעשיר את עולמם של הילדים שלנו אנו צריכים לאפשר להם להיחשף למגוון תכנים חדשים ומגוונים. ניתן לעשות זאת על ידי לקיחת הילדים להצגות, על ידי משחקים שונים, פגישת חברים במסגרות שונות כמו גן ובית ספר וכמובן באמצעות סרטים שונים שהילדים צופים בהם. כבר מהגילאים הקטנים ביותר אנו מספקים לילדים שלנו את האפשרות לצפות בסרטים ובסדרות, על מנת להעשיר את עולם התוכן שלהם, לספק להם פנאי ועניין וכדי ליהנות גם כן מכמה שעות של שקט להורים שגם זה חשוב. באתר עולם הילדים תוכלו למצוא מגוון רחב של סרטים לילדים בעברית ומגוון תכנים נוספים לצפייה ישירה, משחקים, בדיחות ועוד.

 

ההשפעה של סרטים לילדים בעברית והתכנים הנצפים על הילדים שלנו:

כל סרט הוא עולם ומלואו מבחינת התוכן שלו, הדמויות, מוסר ההשכל, הסיפור שהוא מספר ועוד. הילדים מתחברים אל הדמויות בסרטים יותר בקלות מאשר אנשים מבוגרים ופשוט חיים את הדמות. לכן תראו ילדים קטנים רבים רוקדים ושרים עם הדמויות, מרותקים למסך בעניין, צוחקים כשהדמות צוחקת, מחייכים כשהדמות מחייכת וכד'. בשל ההשפעה של התכנים בסרטים על הילדים שלנו חשוב לוודא שהם נחשפים לתכנים טובים, ללא אלימות וללא השפעות שליליות אחרות.

סרטים לילדים בעברית בעולם הילדים:

עולם הילדים הוא אתר תוכן עשיר ומגוון לילדים הכולל מעל 1,000 תכנים ווידיאו באתר וביניהם עשרות סרטים לילדים בעברית ואינספור פרקים של סדרות טלוויזיה חינוכיות ומעניינות. התכנים באתר נבחנים היטב לפני העלאתם לאתר כך שתוכלו לספק לילדים שלכם שעות של צפייה ישירה ללא דאגות לגבי התכנים שהם נחשפים אליהם. להיפך מרבית הסרטים בעלי ערכים חינוכיים ולימודיים שונים כך שהילדים גדלים לתוך מעטפת טובה ונעימה המעשירה את עולמם מבלי לחשוף אותם כבר מגיל קטן לכיווניים שלילים ומסוכנים.

 

מדוע זה משתלם לכם לעשות מנוי לאתר עולם הילדים?

אתר עולם הילדים מציע לכם פלטפורמה ייחודית ואיכותית לבילוי ופנאי עבור הילדים שלכם. אלה יוכלו לצפות בסרטים וסרטונים באתר, לקרוא בדיחות שיוכלו אחר כך לספר לכם, לבני המשפחה או לחברים שלהם, לשפר את הידע שלהם באמצעות כתבות ענייניות בתחום הטבע, המדע ובעלי החיים ובאמצעות שאלות טריוויה ופעילויות שונות ועוד.

סרטים מצוירים לילדים

אין חולק על העובדה שכל זמן שהילדים מרותקים למסך יש לנו ההורים שקט מבורך. היכולת של סרטים וסדרות לרתק את הילדים מאפשרת להורים שעות רבות של שקט בהם הם יכולים לסדר את העניינים בבית ואפילו לעבוד מהבית. אחד מהדברים האהובים על ילדים הוא צפייה בסרטים מצוירים. סרטים מצוירים לילדים מציתים להם את הדמיון וקרובים יותר לעולמם מאשר סרטים בהם משחקים בני אדם. באתר עולם הילדים תוכלו למצוא מגוון של סרטים מצוירים הכוללים תוכן איכותי ומעשיר שיעניק לילדים שלכם שעות של צפייה בעלת ערך מוסף.

 

סרטים מצוירים לילדים – למה זה מושך אותם?

רבים מההורים שמים לה שילדים נמשכים דווקא לסרטים מצוירים. לעובדה הזאת יכולות להיות הרבה סיבות. אחת מהם היא שבעוד שבסרטים רגילים לרוב הגיבורים יהיו בני אדם כפי שהם מכירים מהעולם האמיתי, בעולמות האנימציה אפשר לייצר דברים שבמציאות לא יכולים לקרות, קחו למשל קוף מעופף או תרנגול מדבר, זה מצית את הדמיון של הילדים וגורם להם לסקרנות ורצון לצפות בתוכן.

האם ישנם חסרונות בצפייה בסרטים מצוירים?

יכולות להיות כמה סיבות שבגללם תרצו למנוע מהילדים שלכם צפייה גם בסרטים מצוירים:

  • סרטים מצוירים תזזיתיים מידי עלולים לגרום להפרעות קשב בקרב ילדים.
  • גם בסרטים מצוירים יכולים להיות תכנים בלתי ראויים כמו גזענות או אלימות.
  • סרטים מצוירים רבים מושכים מדי את ליבם של הילדים שמעבירים שעות רבות בצפייה בהם כאשר אין בהם שום תועלת כמו מסר חינוכי שמועבר.

 

סרטים מצוירים חינוכיים

למדנו שסרטים מצוירים הם דרך נפלאה להעסיק את הילדים, אך יש צורך בבקרה של התוכן בכדי שהתועלת תהיה מרובה על הנזק האפשרי שיכול להיגרם לילדים מאותם הסרטים והסדרות. אתר עולם הילדים מבית הידברות מציע מגוון רחב של סרטים מצוירים לילדים כאשר יוצרי התוכן לא הסתפקו במתן דגש על כך שלא יופיעו תכנים לא ראויים, אלא טרחו שלצפייה של הילדים בסרטים ובסדרות יהיה ערך מוסף של ערכים חינוכיים ומתן ידע מועיל. נסו עוד היום את אתר עולם הילדים ותקבלו תוכן מצויר מרתק עבור הילדים שלכם.

סרט ילדים לצפייה ישירה

לא פעם תוהים הורים לילדים האם העובדה שהילדים שלהם צופים שעות על גבי שעות בסרטים וסדרות היא דבר גרוע. אם נעשה סקר בין ההורים כנראה שרוב ההורים יסברו שצפייה בסרטים היא לא התעסוקה המועדפת עליהם עבור ילדיהם אך באותה נשימה יוסיפו ש'אין ברירה' וזה הדרך הטובה ביותר לקבל כמה שעות של שקט ורוגע. באמת אין תחליף לשקט הארוך שמעניקה צפייה של הילדים בסרט ונדמה שאין אפשרות בלי זה. מה שכן אפשרי הוא לדאוג לילדים לתוכן איכותי ומעשיר כמו עולם הילדים בכדי שלצפייה יהיה ערך מוסף חינוכי. מחפשים סרט ילדים לצפייה ישירה? עולם הילדים של הידברות מכיל מגוון רחב של סרטי ילדים חינוכיים.

 

סרט ילדים לצפייה ישירה – מהו סרט איכותי?

כאמור, התעסוקה הטובה ביותר עבור הילדים היא תמיד תהיה משחקים פיזיים בהם הם מפתחים יכולות וקשרים חברתיים. אמנם נדמה שכיום אין אפשרות לגדל ילד מבלי לתת לו לצפות בסרטים וסדרות וחשוב לשים לב לעובדה שמה שהילד רואה משפיע עליו בצורה משמעותית ויכול להיות בעייתי במקרים בהם הוא צופה בתכנים בלתי הולמים. אמנם, צפייה באתרים שנותנים תוכן איכותי עם מסרים חינוכיים יכולה להיות מעשירה וחינוכית, וטובה עשרות מונים מאשר סרטים בלתי מפוקחים.

לסרטים וסדרות בהם אנחנו צופים יש את הכוח להעביר מסרים בצורה הטובה ביותר, כאשר אנחנו או הילדים צופים בסרט אנחנו חיים את המתרחש בצורה חזקה שנחרטת אצלנו בזיכרון טוב יותר מאשר למשל קריאה של ספר. כאשר התוכן הוא חינוכי הילד סופג באמצעות הסרטים מסרים וערכים חשובים שיכולים להוות לו בסיס להמשך החיים.

 

מהם סרטים חינוכיים?

סרטים וסדרות חינוכיים חייבים להיות בראש ובראשונה כאלה שאינם מכילים סצנות המכילות דברים בלתי הולמים כמו אלימות מכל סוג שהיא, גזענות וכן הלאה. אך כדי שהתוכן יהיה גם ברמה ולא רק 'לא רע' צריך תוכן שמוסיף לילד ידע וערכים כדי שהצפייה הממושכת תיתן לו ערך מוסף ולא רק דרך להעביר את הזמן. באתר עולם הילדים תמצאו תכנים עם ערכים חשובים, שמלבד היותם 'נקיים' מדברים פסולים, יש בהם כדי להקנות לילדכם ערכים טובים וחשובים לחיים. נסו עוד היום את האתר ותגלו עולם מופלא של תוכן איכותי ומרתק!

סרטים חינוכיים לילדים

ככל שאנחנו צופים יותר בסרטים וסדרות אנחנו שמים לב יותר ויותר למסרים הסמויים שמועברים אלינו באמצעותם. אם בעבר לא היה מודעות להשפעה הגדולה של צפייה בסרטים וסדרות עלינו, כיום כל אחד מבין שהתוכן שאנחנו רואים משפיע עלינו. כאשר מדובר בילדים הצורך להביא להם תוכן חינוכי, כמו התכנים של אתר עולם הילדים הוא חשוב הרבה יותר, משום שהילדים בגילאים הצעירים עדיין לא עיצבו את דמותם.

 

סרטים חינוכיים לילדים – יש דבר כזה?

אי אפשר לומר שאין סרטים בעלי תוכן חינוכי, מתוך מאות אלפי הסרטים והסדרות קיים גם תוכן איכותי ומעשיר אך הבעיה הגדולה היא הקושי למצוא אותם מתוך השפע האדיר של הסרטים שקיים היום. הורים רבים שחשוב להם עתיד ילדיהם משקיעים שעות רבות בחיפוש אחר תוכן איכותי בכדי שהילדים שלהם יעבירו את הזמן עם תוכן ראוי ואיכותי.

 

מהם סרטים חינוכיים?

סרטים חינוכיים לילדים הם כאלה שעומדים במספר דרישות:

  • אינם מכילים תוכן בלתי ראוי כמו אלימות, גזענות, גניבות וכן על זה הדרך, שהילד שרואה אותם מקבל מסר על הלגיטימיות שלהם, וגם כאשר הם מוצגים באור שלילי לא תמיד הילד קולט את העניין ומבין שמדובר בדברים פסולים.
  • יש בהם תועלת. התועלת יכולה להיות חינוך לערכים חיוביים כמו נתינה או זהירות בדרכים, ויכולה להיות רכישת ידע מסוגים שונים ובנושאים שונים שגורמת לכך שהשעות הרבות של הצפייה לא יהיה בזבוז זמן משווע.

 

סרטים חינוכיים – קל יותר להשיג מפעם

בזכות אתר עולם הילדים שהוקם במטרה לתת לילדים תוכן מעשיר ואיכותי הנקי מתוכן פסול, יש להורים אלטרנטיבה טובה להעסיק את הילדים עם תוכן שלא יזיק להם. באתר חוסכים להורים את הצורך לחפש תוכן ראוי מבין מאות אלפי הסרטים ברשת, ומרכזים במקום אחד תוכן איכותי וראוי בלבד. אז אם אתם הורים לילדים שמוכנים להשקיע בשביל החינוך שלהם ובשביל העתיד שלהם, רכשו עוד היום מנוי לאתר עולם הילדים ותוכלו להיות רגועים בקשר לתכנים בהם הילדים צופים.

סרטים חינוכיים

עולם הסרטים והסדרות הוא עולם בלתי נגמר של תוכן שיכול להעסיק ילדים ומבוגרים במשך שעות ארוכות. הצפייה הבלתי נגמרת נתפסת לרוב כדבר בלתי חיובי וסוג של העברת הזמן ללא מטרה. האמת שאכן רוב הסדרות והסרטים שאנו צופים בהם תכליתם היחידה היא כדי להעביר את הזמן בצורה מהנה. אין דבר פסול בלראות סדרה או סרט וליהנות כל עוד זה לא בא על חשבון דברים חשובים אחרים, אך כאשר מדובר על ילדים התוכן אותו הם צורכים יכול להשפיע עליהם בצורה משמעותית וחשוב לתת להם את האפשרות לצפות בתוכן חינוכי כמו אתר עולם הילדים של הידברות, שמספק תוכן ברמה עם מסרים חינוכיים.

 

סרטים חינוכיים – רק כדי למנוע צפייה בתכנים בלתי הולמים?

כמובן בראש ובראשונה מטרת הסרטים החינוכיים היא כדי למנוע את הצורך בצפייה בסרטים והסדרות אשר מכילים תכנים מזעזעים של אלימות קשה וערכים פסולים אותם אנחנו לא רוצים להנחיל לילדים. אך בנוסף סרטים חינוכיים שמים דגש גם על העברת מסרים טובים וחינוכיים בכדי שהילד ייקח אתו מהסרט תובנות חשובות שיעצבו את דמותו כאדם טוב עם ערכים.

בעולם של ימינו כמעט בלתי אפשרי לבקר את כל התוכן אותו צורכים הילדים, הם הולכים לחברים, נפגשים איתם ולא תמיד הילד בשליטה שלנו. אמנם, זה לא פוטר את ההורים מלעשות מאמץ בכדי שהילד ידע שבבית התוכן המועדף הוא תוכן מסוים בעל אופי חינוכי. בכדי להשיג את שיתוף הפעולה של הילד מומלץ להסביר לו את הסיבה למה אצלנו בבית לא צופים בכל מה שהחברים צופים, ולהסביר לו שהדבר נעשה לטובתו בכדי שלא ייחשף למראות שיכולים לזעזע אותו ולהפחיד אותו.

 

איפה משיגים תוכן איכותי?

עולם הילדים הוא אתר מבית הידברות ששם דגש על מתן תוכן חינוכי של סרטים וסדרות מבלי להתפשר על איכות ועל רמה גבוהה של תוכן. התכנים כולם מבוקרים על ידי אנשי חינוך תוך שימת דגש על מסרים חיוביים בלבד. כנסו לאתר בכדי להתרשם מהתכנים המעולים ועשו את ההחלטה הנכונה עבור העתיד של הילדים שלכם.

אתר סרטים לילדים

צמיחה של אתר כמו עולם הילדים לא באה בחלל ריק. סרטים וסדרות הפכנו לחלק בלתי נפרד מחיינו בכל גיל. אתר סרטים לילדים באופן טבעי פחות חשוף לחולות הרעות שישנם בסרטי המבוגרים.

 

אתר סרטים לילדים עם מסרים חינוכיים

בכדי לתת מענה עבור תוכן איכותי לגילאים היותר צעירים יש צורך בהשקעה מרובה, תעשיית הסרטים והסדרות הקלאסית מגלגלת סכומי כסף עצומים ובכדי לייצר תוכן שיעניק אלטרנטיבה אמתית יש צורך בהשקעה גדולה מאוד של כספים ומאמץ. אמנם, ישנה חשיבות עצומה לתת לילדים תוכן איכותי וחינוכי משום שהסרטים והסדרות משפיעים בצורה חזקה מאוד על נפשו של הילד ומעצבים במידה מסוימת את דמותו לעתיד.

 

מהו תוכן חינוכי?

כל הורה רוצה להנחיל את הערכים בהם הוא דוגל לילדים שלו. בכדי שהילדים לא ילמדו דפוסי התנהגות פסולים יש צורך למנוע ממנו לצרוך סרטים וסדרות שמכילים ערכים כאלו. ערכים פסולים לא חייבים להיות אלימות, זה יכול להיות גזענות או ערכים שליליים אחרים שהורים לא רוצים ללמד את ילדיהם. תוכן חינוכי משובח הוא תוכן שמלבד ההקפדה שלא יהיה בו תוכן פסול, יש בו גם ערך מוסף של ערכים חינוכיים ומעשירים עבור הילד שיתנו לו כלים לעתיד להיות בן אדם טוב ויעניקו לו ידע בנושאים רבים.

 

עולמות של תוכן איכותי מבית הידברות

נדמה שאי אפשר להתעלם מהצורך של הילדים לקבל תוכן שירתק אותם וייתן להם תעסוקה שתאפשר להורים לנהל את העניינים בבית בשקט או לעבוד מהבית. אתר עולם הילדים של הידברות, מספק עולמות שלמים של תוכן חינוכי שיעניק לילדים שלכם צפייה מהנה, ולכם שעות של שקט מתוך רוגע נפשי שהילדים שלכם צופים אך ורק בתכנים ראויים ומבוקרים. רכשו עוד היום מנוי לאתר ושמרו על עתיד ילדכם.